Wybierz miasto:
Zakres cenowy:
-
Sortuj według:
Nie masz konta?
Zrejestruj się
Polub nas:

Jak działamy?

Jak działamy?

 


Killerdeal proponuje Swoim klientom 2 formy realizacji Kuponów:

 

 

Kup Teraz - to takie proste!

 

Zespół KILLERDEAL nieustannie pracuje z firmami partnerskimi nad nowymi Ofertami. Restauracje, studia fitness, świątynie wellness, modne miejsca, innymi słowy najprzyjemniejsze strony miasta. Te Oferty możesz znaleźć codziennie na www.killerdeal.pl

W czasie kiedy Oferta jest dostępna, możesz ją kupić poprzez kliknięcie na „Kup teraz”. Codziennie znajdziesz najlepsze Oferty z całej Polski. Nieważne czy jesteś głodny, chcesz się zrelaksować w czasie masażu czy masz ochotę na spróbowanie czegoś nowego, chociażby nowej stylizacji. Codziennie mamy dla Ciebie nowe, wspaniałe pomysły!

Natychmiast po zakupieniu Oferty wyślemy na Twój adres e-mail kupon. Możesz go od razu wydrukować, zrealizować u naszego Partnera i zaoszczędzić do 90%!

 


Drukuj Kupon - łatwiej się nie da! szukaj Nas w Twoim mieście!

 

Raz na miesiąc organizujemy Wraz z naszymi partnerami miejską akcję "Killerdeal City" rozdając kupony bezpłatnie do rąk własnych. Nasi wyselekcjonowani Killer kolporterzy ubrani w białe uniformy z czarnymi czapeczkami i energetyzującym Logiem "Killerdeal" rozdają kupony w postaci 4-9 stronnicowej książeczki w miejscach szczególnie ruchliwych:

  • ronda
  • skrzyżowania
  • starówki miast polskich
  • uczelnie - bo tam są killerowicze:-)


Dodatkowo kupony wyświetlane są na stronie www.killerdeal.pl - oznaczone "kupon" do wydrukowania i realizacji u Partnera