Wybierz miasto:
Zakres cenowy:
-
Sortuj według:
Nie masz konta?
Zrejestruj się
Polub nas:
Zapisz się
do newslettera
Zobacz podobne oferty
w Twojej okolicy
Sprawdź>

Skin Like Silk

ul. Obrzeżna 1A/2U2

02-691 Warszawa

tel. (22) 252-47-19

www.skinlikesilk.pl

skinlikesilk@tlen.pl

Taniej o
86%
Sprężyste ciało
Sprężyste ciało za 69 zł zamiast 499 zł. Poznaj wyjątkowy zabieg ujędrniająco-antycellulitowy na bazie błota algowego i glinki morskiej w Skin Like Silk!

Opis oferty

Idealnie gładkie ciało o perfekcyjnych konturach to marzenie każdej kobiety i to nie tylko w lecie - piękne chcemy być przecież przez cały rok! Najlepszym rozwiązaniem staje się profesjonalnie wykonany zabieg, który umożliwi Ci osiągnięcie wymarzonego efektu. Przekonaj się o niezwykłej mocy, która tkwi w błocie algowym oraz glince morskiej, które wykorzystane są do wyjątkowego zabiegu ujędrniająco-antycellulitowego.

 

Dzięki wyjątkowemu połączeniu mocnych fal radiowych, które skracają włókna kolagenowe. Kompozycja błotnych alg czerwonych i brązowych idealnie w szybkim czasie ujędrniają, wygładzają, regenerują i odżywiają skórę ciała, jednocześnie pozbywając się cellulitu. 

 

 

Dzięki oferowanemu przez Studio Prestige zabiegowi będziesz dumną posiadaczką pięknego ciała, którego zazdrościć będą Ci wszystkie kobiety. Zabieg jest nie tylko skuteczny ale również wyjątkowo przyjemny - delikatne rozgrzewanie i jedyne w swoim rodzaju uczucie jakie dają Ci aksamitnie rozpływające się po ciele naturalne kosmetyki to chwile, podczas których zapomnisz o bożym świecie i odpłyniesz w magiczną krainę zmysłowych doznań.