Wybierz miasto:
Zakres cenowy:
-
Sortuj według:
Nie masz konta?
Zrejestruj się
Polub nas:
Zapisz się
do newslettera
Zobacz podobne oferty
w Twojej okolicy
Sprawdź>

Studio Prestige 

ul. Obrzeżna 1A/2U2

02-691 Warszawa

tel. (22) 241 47 74 

www.studioprestige.co

 

Taniej o
77%
Mikrodermabrazja
Doskonałe oczyszcznie! Mikrodermabrazja, peeling kawitacyjny lub mezoterapia bezigłowa z kremem Atache™ od 49 zł w Studio Prestige

Opis oferty

Cera – niczym nadgorliwy policjant – chwyta i więzi codzienne troski i minione wiosny, które w nadziei na wyzwolenie raz po raz kreślą na twarzy rysy upływającego czasu. Z dzisiejszą ofertą zapewnisz swojej skórze zasłużone ułaskawienie i przywrócisz jej gładką niewinność i blask, poddając się kompleksowej pielęgnacji w Studio Prestige.

 

Oferta:
Wybrany zabieg na twarz: mikrodermabrazja diamentowa lub mezoterapia bezigłowa albo peeling kawitacyjny oraz nałożenie kremu z linii Atache™ w 1 z 3 opcji:

1) 49 zł zamiast 220 zł za 1 zabieg,

2) 99 zł zamiast 660 zł za 3 zabiegi,

3) 229 zł zamiast 1100 zł za 5 zabiegów. 

 


 

Mikrodermabrazja diamentowa i peeling kawitacyjny to bezpieczne i nieinwazyjne metody oczyszczania skóry, które świetnie radzą sobie z wszelkimi jej niedoskonałościami. Pomogą w usunięciu zaskórników i rozszerzonych porów, a także zlikwidują przebarwienia oraz drobne zmarszczki. Warto dodać, że mikrodermabrazja i peeling poprawią wchłanianie kosmetyków. Jest to o tyle ważne, iż po zabiegu kosmetyczka nałoży krem z ekskluzywnej linii Atache™.

Na tych, którzy liczą na regenerację skóry i odmłodzenie, czeka mezoterapia bezigłowa. Wykorzystuje ona w nowatorski sposób technologię elektromagnetyczną – skóra poddawana jest działaniu specjalnej wiązki fal, które wnikają w jej głęboką warstwę i zwiększają przepuszczalność błon komórkowych. W ten sposób można do poszczególnych komórek bezinwazyjnie wprowadzić cząsteczki preparatów kosmetycznych i substancji aktywnych, które pobudzą skórę do odbudowy oraz zapewnią jej długotrwały efekt regenerujący i odmładzający.

 

Studio Prestige


Wystarczy przestąpić próg salonu, by za sprawą zapachu świeżo zaparzonej kawy i kojącej muzyki uwolnić się od miejskiego zgiełku. A to dopiero wstęp do dogłębnego relaksu, który przyniosą liczne kuracje odprężające i upiększające. W ofercie Skin LikeDreamClinique są zarówno zabiegi klasyczne, w tym depilacja, makijaż permanentny, manicure oraz mikrodermabrazja, jak i specjalistyczne, m.in. kriolipoliza, endermologia, VenusFreeze,botox i mezoterapia igłowa. Niczym egipska księżniczka można poczuć się zwłaszcza podczas kąpieli w złocie i w trakcie zabiegu Agyptos.

Warunki

Oferta obejmuje:

  • 1) 49 zł zamiast 220 zł za 1 zabieg,
  • 2) 99 zł zamiast 660 zł za 3 zabiegi,
  • 3) 229 zł zamiast 1100 zł za 5 zabiegów
  • Konieczna wcześniejsza rezerwacja telefoniczna 22 241 47 74 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej: kontakt@studioprestige.co, z podaniem numeru kuponu najpóźniej na 2 tygodnie przed końcem ważności kuponu, inaczej kupon przepada
  • Odwołanie lub zmiana terminu wizyty są możliwe na minimum 24 godziny przed zabiegiem - w przeciwnym razie kupon przepada
  • Na wizytę zabierz ze sobą kupon: wydrukowany lub na ekranie smartfona
  • Jedna osoba może wykorzystać tylko jeden kupon
  • Kupon ważny 2 miesiące od daty zakupu

Ważne informacje

  • Nieinwazyjne i bezpieczne metody pielęgnacji
  • Odmłodzenie, ujędrnienie, likwidacja przebarwień i redukcja drobnych zmarszczek
Jeśli podoba Ci się ta oferta, kliknij
Aby polecić okazję wpisz dane osoby do której zostanie przesłany e-mail:
×