Wybierz miasto:
Zakres cenowy:
-
Sortuj według:
Nie masz konta?
Zrejestruj się
Polub nas:
Zapisz się
do newslettera
Zobacz podobne oferty
w Twojej okolicy
Sprawdź>

Studio Prestige 

ul. Obrzeżna 1A/2U2

02-691 Warszawa

tel. (22) 241 47 74

www.studioprestige.co

sylwa003@o2.pl

 

Taniej o
92%
Pakiet zabiegów ujędrniających
69 zł zamiast 890 zł za rewelacyjny zabieg antycellulitowy i ujędrniający na wybraną partię ciała w Studio Prestige! Cellulozer, mezoterapia bezigłowa i fale radiowe pozwolą na osiągnięcie wymarzonego rezultatu!

Opis oferty

Twoim marzeniem jest jędrne ciało i zgrabna sylwetka? Dzięki pakietowi zabiegów antycellulitowych i ujędrniających powrócisz do formy i uzyskasz wymarzone efekty. W pakiecie 3 rewelacyjne zabiegi: cellulozer - innowacyjny zabieg, który pozwoli pozbyć się niedoskonałości, mezoterapia bezigłowa z preparatem oraz fale radiowe! 

 

 

Mezoterapia bezigłowa to nowy sposób transportu substancji w leczeniu zmarszczek, wiotkości i przebarwień skóry. Urządzenie, którym wykonujemy zabiegi to największe osiągnięcie technologiczne w dziedzinie mezoterapii bezigłowej. Gwarantuje wspaniałe efekty w poprawie kondycji . System wykorzystuje jednoczesny przepływ 2 rodzajów prądu, co pozwala na głęboką penetrację substancji aktywnych wprowadzanych zewnętrznie.

 

Nowoczesna kosmetologia sięgnęła po właściwości fal radiowych w walce o piękny wygląd. RF oznacza wykorzystanie częstotliwości radiowej podczas zabiegów pielęgnacyjnych. Ten rodzaj promieniowania zaliczany jest do aktynoterapii. Występują tu wszystkie metody fizykalne posługujące się polem elektromagnetycznym ze wszystkich zakresów widma.

 

Cellulozer to masaż głowicą wyposażoną w dwie, niezależnie poruszające się rolki, rozdrabnia i redukuje cellulit, i usuwa z organizmu zaległe toksyny. Pobudzając krążenie, przywraca elastyczność skóry, niweluje rozstępy, blizny i komórki tłuszczowe.

Warunki

 • Kupon ważny 2 miesiące od daty zakupu
 • Oferta obejmuje:
  Pakiet zabiegów antycellulitowych i ujędrniających - 
  69 zł
 • Konieczna wcześniejsza rezerwacja, tel. (22) 241 47 74 z podaniem numeru kuponu najpóźniej na 2 tygodnie przed końcem ważnosci kuponu, inaczej kupon przepada
 • Odwołanie lub zmiana terminu wizyty są możliwe na minimum 24 godz. przed zabiegiem - w przeciwnym razie kupon przepadnie
 • Na wizytę zabierz ze sobą kupon: wydrukowany lub na ekranie smartfona
 • Jedna osoba może wykorzystać tylko 1 kupon

 

Ważne informacje

 • Pakiet zabiegów antycellulitowych i ujędrniających poprawi wygląd Twojego ciała oraz pomoże uzyskać wymarzone efekty
 • Skład pakietu: cellulozer, mezoterapia bezigłowa z preparatem, fale radiowe - RF
 • Do wyboru: brzuch, pośladki, całe nogi 
 • Jędrna, wymodelowana sylwetka bez celllulitu!
 • Profesjonaliści pomogą Ci poprawić wygląd, odzyskać wiarę w siebie i powrócić do formy
 • Sprawdzone metody, certyfikowany sprzęt i wykwalifikowana kadra 
Jeśli podoba Ci się ta oferta, kliknij
Aby polecić okazję wpisz dane osoby do której zostanie przesłany e-mail:
×